English
AAA
Mogućnost pristupa RSS   Mapa weba Korisni linkovi
 

Popis škola u kojima se izvode strukovni programi obrazovanja

SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO
SREDNJA ŠKOLA "IVAN ŠVEAR" IVANIĆ GRAD
SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO
EKONOMSKA, TRGOVAČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA SAMOBOR
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA SAMOBOR
EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VELIKA GORICA
ZRAKOPLOVNA TEHNIČKA ŠKOLA RUDOLFA PEREŠINA
SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC
SREDNJA ŠKOLA BAN JOSIP JELAČIĆ
SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA
SREDNJA ŠKOLA KRAPINA
SREDNJA ŠKOLA ZABOK
ŠKOLA ZA UMJETNOST, DIZAJN, GRAFIKU I ODJEĆU ZABOK
SREDNJA ŠKOLA PREGRADA
SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVČINA
SREDNJA ŠKOLA KONJŠČINA
SREDNJA ŠKOLA OROSLAVJE
SREDNJA ŠKOLA ZLATAR
SREDNJA ŠKOLA GLINA
SREDNJA ŠKOLA IVANA TRNSKOGA
SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA KUTINA
TEHNIČKA ŠKOLA KUTINA
SREDNJA ŠKOLA NOVSKA
SREDNJA ŠKOLA PETRINJA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA SISAK
SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC
TEHNIČKA ŠKOLA SISAK
EKONOMSKA ŠKOLA SISAK
OBRTNIČKA ŠKOLA SISAK
SREDNJA ŠKOLA TOPUSKO
SREDNJA ŠKOLA DUGA RESA
PRIRODOSLOVNA ŠKOLA KARLOVAC
EKONOMSKO-TURISTIČKA ŠKOLA KARLOVAC
ŠUMARSKA I DRVODJELJSKA ŠKOLA KARLOVAC
MEDICINSKA ŠKOLA KARLOVAC
TRGOVAČKO-UGOSTITELJSKA ŠKOLA KARLOVAC
TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC
MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA KARLOVAC
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE DJECE I MLADEŽI
OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA OGULIN
GIMNAZIJA BERNARDINA FRANKOPANA OGULIN
SREDNJA ŠKOLA SLUNJ
SREDNJA ŠKOLA IVANEC
DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN
STROJARSKA I PROMETNA ŠKOLA VARAŽDIN
ELEKTROSTROJARSKA ŠKOLA VARAŽDIN
MEDICINSKA ŠKOLA VARAŽDIN
GOSPODARSKA ŠKOLA VARAŽDIN
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VARAŽDIN
RUDARSKA I KEMIJSKA ŠKOLA VARAŽDIN
POLJOPRIVREDNA I VETERINARSKA ŠKOLA  "ARBORETUM OPEKA"
STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC
SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA
OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA
SREDNJA ŠKOLA "IVAN SELJANEC" KRIŽEVCI
SREDNJA GOSPODARSKA ŠKOLA KRIŽEVCI
MEDICINSKA ŠKOLA BJELOVAR
TRGOVAČKA ŠKOLA BJELOVAR
EKONOMSKA I BIROTEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
OBRTNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
UGOSTITELJSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA BJELOVAR
SREDNJA ŠKOLA ČAZMA
TEHNIČKA ŠKOLA DARUVAR
SREDNJA ŠKOLA DARUVAR
SREDNJA ŠKOLA "AUGUST ŠENOA" GAREŠNICA
SREDNJA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA GRUBIŠNO POLJE
SREDNJA ŠKOLA DR. ANTUNA BARCA CRIKVENICA
SREDNJA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA ČABAR
SREDNJA ŠKOLA DELNICE
SREDNJA ŠKOLA HRVATSKI KRALJ ZVONIMIR KRK
UGOSTITELJSKA ŠKOLA OPATIJA
OBRTNIČKA ŠKOLA OPATIJA
HOTELIJERSKO-TURISTIČKA ŠKOLA OPATIJA
SREDNJA ŠKOLA MARKANTUNA DE DOMINISA  RAB
STROJARSKA ŠKOLA ZA INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ZANIMANJA RIJEKA
SREDNJA TALIJANSKA ŠKOLA RIJEKA
TRGOVAČKA I TEKSTILNA ŠKOLA RIJEKA
SREDNJA ŠKOLA ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNALSTVO RIJEKA
EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA  RIJEKA
PRIRODOSLOVNO GRAFIČKA ŠKOLA RIJEKA
GRAĐEVINSKA TEHNIČKA ŠKOLA RIJEKA
STROJARSKO-BRODOGRAĐEVNA ŠKOLA ZA INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ZANIMANJA RIJEKA
TEHNIČKA ŠKOLA ZA STROJARSTVO I BRODOGRADNJU  RIJEKA
ELEKTROINDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA RIJEKA
GRADITELJSKA ŠKOLA ZA INDUSTRIJU I OBRT RIJEKA
PROMETNA ŠKOLA RIJEKA
MEDICINSKA ŠKOLA RIJEKA
ŠKOLA ZA PRIMIJENJENU UMJETNOST RIJEKA
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE RIJEKA
ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA  MORAVICE
POMORSKA ŠKOLA BAKAR
SREDNJA ŠKOLA AMBROZA HARAČIĆA MALI  LOŠINJ
STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIĆ
SREDNJA ŠKOLA OTOČAC
SREDNJA ŠKOLA PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA U SENJU
SREDNJA ŠKOLA KORENICA
SREDNJA ŠKOLA "STJEPAN IVŠIĆ" ORAHOVICA
SREDNJA ŠKOLA MARKA MARULIĆA SLATINA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA SLATINA
TEHNIČKA  ŠKOLA VIROVITICA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA VIROVITICA
STRUKOVNA ŠKOLA VIROVITICA
SREDNJA ŠKOLA PITOMAČA     
SREDNJA ŠKOLA PAKRAC
EKONOMSKA ŠKOLA POŽEGA
POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA ŠKOLA
TEHNIČKA ŠKOLA POŽEGA
OBRTNIČKA ŠKOLA POŽEGA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA
SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA SLAVONSKI BROD
OBRTNIČKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
TEHNIČKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA BENKOVAC
SREDNJA ŠKOLA BIOGRAD NA MORU
SREDNJA ŠKOLA GRAČAC
SREDNJA ŠKOLA OBROVAC
SREDNJA ŠKOLA BARTULA KAŠIĆA PAG
PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA ZADAR
POMORSKA ŠKOLA ZADAR
MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA ZADAR
OBRTNIČKA ŠKOLA GOJKA MATULINE ZADAR
TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR
STRUKOVANA ŠKOLA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA ZADAR
POLJOPRIVREDNA, PREHRAMBENA I VETERINARSKA ŠKOLA STANKA OŽANIĆA ZADAR
ŠKOLA  PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA  ZADAR
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ZADAR
HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA ZADAR
PRVA SREDNJA ŠKOLA BELI MANASTIR
DRUGA SREDNJA ŠKOLA BELI MANASTIR
SREDNJA ŠKOLA DONJI MIHOLJAC
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA ĐAKOVO
OBRTNIČKA ŠKOLA ANTUNA HORVATA ĐAKOVO
SREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE
ELEKTROTEHNIČKA I PROMETNA ŠKOLA OSIJEK
UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA OSIJEK
STROJARSKA TEHNIČKA ŠKOLA OSIJEK
GRADITELJSKO-GEODETSKA ŠKOLA OSIJEK
OBRTNIČKA ŠKOLA OSIJEK
POLJOPRIVREDNA I VETERINARSKA ŠKOLA OSIJEK
TEHNIČKA ŠKOLA I PRIRODOSLOVNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA
MEDICINSKA ŠKOLA OSIJEK
EKONOMSKA i UPRAVNA ŠKOLA OSIJEK
TRGOVAČKA I KOMERCIJALNA ŠKOLA "DAVOR MILAS" OSIJEK
PROSVJETNO-KULTURNI CENTAR MAĐARA U RH OSIJEK
ŠKOLA ZA TEKSTIL, DIZAJN I PRIMJENJENE UMJETNOSTI OSIJEK
ŠKOLA ZA OSPOSOBLJAVANJE I OBRAZOVANJE "VINKO BEK" OSIJEK
SREDNJA ŠKOLA VALPOVO
SREDNJA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA ĐURĐENOVAC
SREDNJA ŠKOLA DALJ
SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA DRNIŠ
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA KRALJA ZVONIMIRA KNIN
SREDNJA ŠKOLA LOVRE MONTIJA KNIN
EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK
PROMETNO-TEHNIČKA ŠKOLA ŠIBENIK
MEDICINSKA I KEMIJSKA ŠKOLA ŠIBENIK
TURISTIČKO-UGOSTITELJSKA ŠKOLA ŠIBENIK
TEHNIČKA ŠKOLA ŠIBENIK
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA ŠIBENIK
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA ŠIBENIK
TEHNIČKA ŠKOLA  RUĐERA BOŠKOVIĆA VINKOVCI
EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA IVANA DOMCA VINKOVCI
DRVODJELSKA TEHNIČKA ŠKOLA VINKOVCI
ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA DR.ANDRIJE ŠTAMPARA VINKOVCI
POLJOPRIVREDNO ŠUMARSKA ŠKOLA VINKOVCI
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA VINKOVCI
OBRTNIČKO - INDUSTRIJSKA ŠKOLA ŽUPANJA
TEHNIČKA ŠKOLA ŽUPANJA
EKONOMSKA ŠKOLA VUKOVAR
TEHNIČKA ŠKOLA NIKOLE TESLE VUKOVAR
TREĆA SREDNJA ŠKOLA  VUKOVAR
SREDNJA ŠKOLA ILOK
SREDNJA ŠKOLA HVAR
OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA IMOTSKI
EKONOMSKA ŠKOLA IMOTSKI
TEHNIČKA ŠKOLA U IMOTSKOM
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA MAKARSKA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA MAKARSKA
SREDNJA ŠKOLA "JURE KAŠTELAN" OMIŠ
TEHNIČKA I INDUSTRIJSKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA SINJ
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA SINJ
SREDNJA ŠKOLA IVANA LUCIĆA TROGIR
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA "BLAŽ JURJEV TROGIRANIN" TROGIR
SREDNJA ŠKOLA "ANTUN MATIJAŠEVIĆ-KARAMANEO" VIS
SREDNJA ŠKOLA "TIN UJEVIĆ" VRGORAC
SREDNJA ŠKOLA "BRAĆA RADIĆ" KAŠTEL ŠTAFILIĆ-NEHAJ
PRIRODOSLOVNO TEHNIČKA ŠKOLA SPLIT
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA SPLIT
GRADITELJSKO-GEODETSKA TEHNIČKA ŠKOLA SPLIT
OBRTNIČKA ŠKOLA SPLIT
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA SPLIT
TRGOVAČKA ŠKOLA SPLIT
SREDNJA TEHNIČKA PROMETNA ŠKOLA SPLIT
TEHNIČKA ŠKOLA SPLIT
OBRTNA TEHNIČKA ŠKOLA SPLIT
INDUSTRIJSKA ŠKOLA SPLIT
GRADITELJSKA OBRTNIČKA I GRAFIČKA ŠKOLA SPLIT
POMORSKA ŠKOLA SPLIT
ŠKOLA LIKOVNIH UMJETNOSTI SPLIT
ZDRAVSTVENA ŠKOLA SPLIT
TURISTIČKO-UGOSTITELJSKA ŠKOLA SPLIT
SREDNJA ŠKOLA  "BRAČ" SUPETAR
SREDNJA ŠKOLA "BOL" BOL
KLESARSKA ŠKOLA PUČIŠĆA
SREDNJA ŠKOLA "VLADIMIR GORTAN" BUJE
SREDNJA ŠKOLA "LEONARDO DA VINCI" BUJE
GOSPODARSKA ŠKOLA BUJE
GIMNAZIJA I STRUKOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE PAZIN
SREDNJA ŠKOLA BUZET
SREDNJA ŠKOLA  MATE BLAŽINE LABIN
SREDNJA ŠKOLA MATE BALOTE POREČ
TURISTIČKO-UGOSTITELJSKA ŠKOLA ANTONA ŠTIFANIĆA POREČ
ŠKOLA ZA TURIZAM, UGOSTITELJSTVO I TRGOVINU PULA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA PULA
ŠKOLA PRIMIJENJENIH UMJETNOSTI I DIZAJNA
TALIJANSKA SREDNJA ŠKOLA "DANTE ALIGHIERI" PULA
EKONOMSKA ŠKOLA PULA
MEDICINSKA ŠKOLA PULA
TEHNIČKA ŠKOLA PULA
STRUKOVNA ŠKOLA PULA
ŠKOLA ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE PULA
TALIJANSKA SREDNJA ŠKOLA ROVINJ
SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE
STRUKOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA ROVINJ
OBRTNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK
EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA DUBROVNIK
MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK
POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK
TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK
SREDNJA ŠKOLA KORČULA
SREDNJA ŠKOLA VELA LUKA
SREDNJA ŠKOLA BLATO
SREDNJA POLJOPRIVREDNA I TEHNIČKA ŠKOLA OPUZEN
SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA PLOČE
EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ČAKOVEC
GRADITELJSKA ŠKOLA ČAKOVEC
TEHNIČKA, INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC
GOSPODARSKA ŠKOLA ČAKOVEC
SREDNJA ŠKOLA PRELOG
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE MLINARSKA ZAGREB
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA ZAGREB
ŠKOLA ZA PRIMALJE ZAGREB
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VRAPČE ZAGREB
ZDRAVSTVENO UČILIŠTE ZAGREB
VETERINARSKA ŠKOLA ZAGREB
PRVA EKONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
DRUGA EKONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
TREĆA EKONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
UPRAVNA I BIROTEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB
TRGOVAČKA ŠKOLA ZAGREB
UGOSTITELJSKO-TURISTIČKO UČILIŠTE ZAGREB
HOTELIJERSKO TURISTIČKA ŠKOLA U ZAGREBU
I. TEHNIČKA ŠKOLA TESLA
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB
TEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA ZAGREB
GRADITELJSKA TEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB
GEODETSKA TEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB
PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA ZAGREB
POŠTANSKA I TELEKOMUNIKACIJSKA ŠKOLA ZAGREB
ŠKOLA ZA CESTOVNI PROMET ZAGREB
POLJOPRIVREDNA ŠKOLA ZAGREB
PREHRAMBENO-TEHNOLOŠKA ŠKOLA ZAGREB
ŠKOLA ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN ZAGREB
GRAFIČKA ŠKOLA U ZAGREBU
STROJARSKA TEHNIČKA ŠKOLA FAUSTA VRANČIĆA ZAGREB
STROJARSKA TEHNIČKA ŠKOLA FRANA BOŠNJAKOVIĆA ZAGREB
ELEKTROSTROJARSKA OBRTNIČKA ŠKOLA ZAGREB
DRVODJELJSKA ŠKOLA ZAGREB
ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB
INDUSTRIJSKA STROJARSKA ŠKOLA ZAGREB
ŠKOLA ZA MONTAŽU INSTALACIJA I METALNIH KONSTRUKCIJA ZAGREB
OBRTNIČKA I INDUSTRIJSKA GRADITELJSKA ŠKOLA ZAGREB
OBRTNIČKA ŠKOLA ZA OSOBNE USLUGE ZAGREB
SREDNJA ŠKOLA SESVETE
ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA ZAGREB
SREDNJA ŠKOLA - CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ZAGREB
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE "VINKO BEK" ZAGREB
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE DUBRAVA
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE "SLAVA RAŠKAJ"